Akce třídy

9. třída

Vánoční besídka

20.12. 2017

Vánoční dílny a jarmark

7.12. 2017

Mikulášská nadílka

6.12. 2017

Halloweenský karneval

30.10. 2017


8.třída

Školní výlet ARCHA Rajnochovice

12.-14. 6. 2017

Divadlo - Veselé paničky windsorské (William Shakespeare)

20. 4. 2017

Projekt ,,Hledám svůj svět,,

Vánoční besídka

21.12.2016

Pro rodiče jsme si připravili už naši třetí vánoční besídku. Tentokrát nebyla u nás ve třídě, ale v učebně hudebky. Zazpívali jsme si koledy, zahráli scénku s názvem Štědrý den naruby a rodiče poznávali naše učitelé podle jejich fotek z dětství. Celou besídku navíc prokládaly známé televizní reklamy.

7.třída

Spaní ve škole

27.-28.6. 2016

Při spaní ve škole jsme si nejdříve zašli do Kotelny. Zahráli jsme si  bowling a dali si skvělou pizzu. Vrátili jsme se do školy a ještě jsme se stihli podívat na film a projít si potmě školu. Ráno jsme ještě chvíli strávili na školním hřišti.

Lanové centrum a laser game

16.6. 2016

Sešli jsme se na vlakovém nádraží a dojeli RegioJetem do Olomouce. Odtud jsme se vydali do lanového centra. Nejdřív jsme se naučili, jak pracovat s karabinou a jak se navzájem jistit. Vyzkoušeli jsme si překážky nejdříve těsně nad zemí, potom podobné překážky ve výšce 20m. Laser game bylo opravdu úžasné. Zalíbilo se i holkám a byla to skvělá zábava.

Výlet k Valšovským jezírkům

28.5. 2016

Na tento výlet jsme se vypravili i s našimi rodiči. Sešli jsme se v Teplicích na kolonádě a vyrazili směrem ke Zbrašovu, poté jsme pokračovali až k Valšovským jezírkům a zase zpátky na Zbrašov. Sedli jsme si do kiosku a dali si něco na osvěžení. Nakonec jsme si v lese opekli špekáčky

Lyžařský kurz

8.-13.2. 2016

Na lyžák jsme se vydali do Beskyd. Bydleli jsme v horské chatě Karolinka a jezdili lyžovat na Kyčerku, největší skiareál v Beskydech. První den jsme se  rozdělili do pěti družstev a vyjeli na kopec. Na svahu jsme byli všechny dny kromě středy. Protože nasněžilo hodně sněhu, šli jsme se projít do vesnice a měli jsme různé přednášky. Každý večer jsme měli večerní program a hráli různé hry. V pátek večer každé družstvo zazpívalo svou častušku. Lyžařský kurz jsme si všichni moc užili.

Bowling

19.12. 2015

Poslední den před Vánoci, jsme se rozhodli, že si zajdeme do kotelny na bowling. Dali jsme si pizzu a naladili jsme se na vánoční atmosféru.

Vánoční besídka

18.12. 2015

Pro rodiče jsme si připravili naši druhou vánoční besídku. Zazpívali jsme si vánoční koledy, zahráli scénku s názvem Moderní rodina na Štědrý den a pro rodiče jsme tentokrát měli kvíz, kde měli hádat známé hlášky z pohádek a filmů.

6.třída

Výlet na Helfštýn

9.-10.6. 2015

Pro školní výlet na konci roku jsme si vybrali nedaleký hrad Helfštýn a lanové centrum. Nechtělo se nám jet autobusem nebo vlakem, proto jsme si vzali kola a jeli do Týna nad Bečvou na kolech. Kola jsme si nechali v Týně a s našimi spacáky a batohy jsme pomalu, ale jistě stoupali až k Helfštýnu. Dali jsme si oběd a vyrazili do lanového centra. Nejprve jsme si zkusili lanové centrum těsně nad zemí, kdo chtěl mohl vyrazit na lanové centrum zavěšené na stromech. Dali jsme si batohy a spacáky do věže na Helfštýně a vydali se na malou prohlídku hradu s průvodcem. Na výborou večeři jsme si zašli do malé restaurace v Týně. Pak jsme si na hradě zahráli pár her a už byl čas jít spát. Druhý den jsme ještě něco hráli a pak už byl čas jet domů. Celý výlet jsme si všichni moc užili.

Vánoční besídka

21.12. 2014

Pro rodiče jsme si připravili naši první vánoční besídku. Zazpívali jsme si společně s rodiči vánoční koledy, zahráli scénku s názvem Narození Ježíše v moderní době a vyzkoušeli naše rodiče z toho, co bereme ve škole v různých předmětech.

Adaptační kurz

8.-10.9. 2014

První společnou akcí v šesté třídě byl adaptační kurz. Měl nám pomoct zvyknout si na nové spolužáky a nové prostředí. První den jsme měli aktivity v naší třídě. Vytvářeli jsme si pravidla třídy, víc poznávali své spolužáky i třídní učitelku. Druhý den jsme měli program na školním hřišti. Hráli jsme mnoho her a soutěží. Třetí den jsme byli společně s druhou třídou.